www.cvonline.hu

PROGRAMOZÓ / RENDSZERSZERVEZŐ INFORMATIKUS

  • A hirdetés 217 napja lejárt

Egyedi alumínium bútorok gyártásával és kereskedelmével foglalkozó cégünk, saját készítésű szoftvereinek fejlesztésére és karbantartására

PROGRAMOZÓ / RENDSZERSZERVEZŐ INFORMATIKUST

keres, székesfehérvári telephelyére.

Feladatok:

  • Az Alu-Style Kft. magas minőségű, egyedi rendelésre gyártott termékeihez kapcsolódó rendeléstámogató szoftverek fejlesztése, karbantartása
  • Az ügyviteli rendszer fejlesztése, karbantartása
  • Adatbáziskezelés, lekérdezések, különböző funkciók informatikai támogatása napi szinten

Elvárások:

  • Releváns szakmai tapasztalat termelő cég informatikai rendszereinek kezelésében
  • ASP.NET C# webfejlesztés (HTML, JavaScript), MicrosoftVisual Studio 10 fejlesztőkörnyezet
  • FireBird relációs adatbáziskezelés
  • SQL nyelv, tárolt eljárások ismerete
  • Önálló, precíz feladatvégzés
  • Határidők betartása

Előny:

  • Referenciamunkák bemutatása
  • Delphi programnyelv ismerete (Delphi 7, 2007)
  • Német és/vagy angol nyelv min. középfokú ismerete

Megbízás jellege: megállapodás kérdése

Jelentkezéseket és Motivációs levelet az alábbi e-mail címre kérjük.

Helyek Fejér
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő