www.cvonline.hu

Programozó oktató

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1042436

Gyermekek programozói oktatásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk diákokat munkakörbe
Feladatok:

  • Kötött tematika szerint programozói kurzusok megtartása 6-14 éves diákok számára (6-12 fős csoportokban)

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Informatikai, programozói ismeretek
  • Gyerekekkel könnyű kapcsolatteremtési képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó megjelenés
  • Kreativitás
  • Angol nyelv ismerete

Juttatások:
  • Fizetés bruttó 1309 forint/óra
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Heti minimum 2-3 műszak vállalása előny

Nyelv:
  • Angol

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk, fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: "LOG-COOL".

Egyéb információk:
Munkavégzés ideje: Hétköznap délutánonként 15:00-18:10 óra között, valamint szombat délelőttönként, délutánonként (1,5-1,5 órás foglalkozások) Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület