www.cvonline.hu

Programozó mérnök

  • A hirdetés 977 napja lejárt

Megbízónk egy nemzetközi szinten is elismert ipari nagyvállalat, amely által az innováció és a minőség jegyében előállított gépi berendezések évtizedek óta világszerte felhasználásra kerülnek.

Mi mint Ausztria egyik vezető, munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel foglalkozó vállalata keressük partnerünk számára az ideális jelöltet a következő pozícióba:

Munkavégzés helye: Ausztria, Alsó-Ausztria

Elvárások:

  • Megfelelő egyetemi vagy főiskolai végzettség (gépész vagy elektrotechnikus)
  • Iranyitási programismeretek (Simatic S7, Allen Bradley, szervotechnik: Parker, SEW, Lentze, Siemens)
  • Gyakorlat a termélesi gépek üzembe helyezésében és optimalizálásában
  • Folyékony angol és német nyelvtudás, egyéb nyelvismeret előny
  • Utazási hajlandóság
  • Magabiztos fellépés, ügyfélorientált munkavégzés

Feladatok:

  • Az irányítási szoftverek alkalmazási programozása (adaptation programming) Simatic S7 es Allen Bradley felhasználásával, valamint az érintő képernyők programozása a gépek és berendezések kezelésére vonatkozóan
  • Üzembehelyezés és hibakezelés a berendezések programozásában az ügyfeleknel
  • Ügyfelek betanítása
  • Szükség esetén szolgálati út

Amit kínálunk:

  • Osztrák munkaviszony versenyképes fizetéssel; a kollektívszerződéses minimálbér € 2300,00 Bruttó / honap, a tényleges munkabér a vegzettség valamint a szakmai tapasztalatok arányában Önnel közösen kerül megállapításra.
  • Magas színvonalú technikai háttér

Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Német nyelvű, fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk!

Link megjelenítése

Helyek Külföld
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol