www.cvonline.hu

PROGRAMOZÓ MÉRNÖK (Célgépek)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 1083136

Megbízónk dinamikus továbbfejlődési fázisban lévő multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely termékeivel az elmúlt évtizedben jelentős piaci részesedést vívott ki világszerte. A közelmúltban befejezett fejlesztések eredményeképpen a magyarországi gyár kapacitása és létszáma jelentősen nőtt. A bővítéssel kapcsolatban elkötelezett munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Elektronikai tesztelés és szoftverfejlesztés minden technológiai és termelési csoporton
  • Különböző termékfunkciók tesztblokkjának megalkotása
  • Standardok termékenkénti változtatása - első lépésben a beszállítóval közösen, később önállóan
  • Gépek installálása és beállítása – első lépésben a beszállítóval közösen, később önállóan
  • Gyártási folyamatok támogatása, fellépő műszaki problémák kezelése
  • Termelési egységek, ill. tesztmérnökök oktatása a vonatkozó standardokat illetően

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnöki vagy informatikai végzettség
  • Minimum 3-5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Automatizálási és programozási ismeretek
  • LabView / Delphi ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Proaktivitás és problémamegoldó gondolkodásmód

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROGRAMOZÓ MÉRNÖK (Célgépek), Veszprém megye

Kategória

IT / Informatika

Régió

Magyarország