www.cvonline.hu

Programozó / Junior Programozó

  • A hirdetés 725 napja lejárt

Hosszútávra tervező, angolul jól beszélő, önálló munkát kedvelő

munkatársakat keresünk, családias hangulatú csapatunkba.

Cégünk a partnerén - a világ egyik piacvezető tudományos szoftvergyártó cégén - keresztül a gyógyszer- illetve biotechnológia kutatás-fejlesztés élvonalába tartozó nagyvállalatok beszállítója. Ez a dinamikusan fejlődő terület kifogyhatatlan kihívást, fejlődési és tanulási lehetőséget biztosít a benne dolgozók számára. Megoldásaink az alkalmazott technológiák határait feszegetve elégítik ki a kutatók, az őket támogató céges informatikusok valamint az ellenőrző hatóságok igényeit, egyszerre.

Feladatok:

  • Egyedi alkalmazások tervezése, implementálása külföldi partnerünk projektveyetőinek irányításával, partnerünk kémiai informatikai keretrendszerein.
  • Projektek kivitelezése budapesti munkahelyen illetve a megrendelők európai telephelyein

Elvárások:

  • Felsőfokú IT végzettség vagy
  • Felsőfokú kémiai végzettség és programozói gyakorlat
  • Tárgylóképes angol nyelvtudás
  • C#.Net programozásban legalább hat hónap projekt tapasztalat

Előny:

  • Szerver oldali fejlesztésben szerzett gyakorlat,
  • Oracle, PL/SQL ismeretek,
  • scritp nyelvek (JS, Perl, Python ismerete)
  • További idegen nyelv (német, francia) ismerete
  • MCSD
  • Java programozási gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Verenyképes jövedelem
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Betanulás után, részben távmunka lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Stresszmentes munkahelyi légkör

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Külföld
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő