www.cvonline.hu

Programozó informatikus

  • A hirdetés 1033 napja lejárt

Az Esélyegyenlőség a Munkában Szövetkezet munkatársat keres,

pozícióba.

Cégjellemzők:

Esélyegyenlőség a Munkában Szociális Szövetkezet az Esélyegyenlőség a munkába című projektjében távmunkában is végezhető irodai adminisztrációs szolgáltatást honosít meg. A digitalizációs korszak közepén megnőtt az igény a vállalatoknál, az adatellenőrzési és adatbányászati szolgáltatások iránt. Céljaink: sikeres megjelenés a piacon, piacképes szolgáltatások fejlesztése.

Főbb feladatok, munkák:

  • Programozási feladatok elvégzése, főként online felületen
  • Saját online rendszer fejlesztése
  • Weboldal, webáruház modulok optimalizálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Programozási nyelv alapszintű ismerete (pl.: PHP, CSS, HTML, SQL, JavaScript, JQuery)
  • Megbízhatóság
  • Érdeklődés az informatika iránt
  • Jó problémamegoldó- és kommunikációs képesség
  • Kitartás és precizitás
  • Mérnöki látásmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • mobilalkalmazások fejlesztésének ismerete

Amit kínálunk:

  • Egyéni, humán készségfejlesztés, patrónusi rendszer
  • Értékes szakmai referenciaszerzési lehetőség
  • Szakmailag felkészült, jövő orientált munkatársak, vezetők
  • Szükség esetén visszaigazolás a felsőoktatási intézmény felé

Munkavégzés helye: Dunaföldvár

Munkaidő: 8 óra

Jelentkezési határidő: 2014. november 30.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzát a lent megadott email címre. A jelentkezéskor kérjük feltüntetni a „Programozó, fejlesztő" jeligét.

Bővebb információ: Link megjelenítése

Helyek Tolna
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő