www.cvonline.hu

Programozó gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 859542
lejárt

Dolgozz a Link megjelenítése!

Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal online marketinggel foglalkozó partnercégünkhöz keresünk programozó gyakornok munkatársat.

Elvárások:

  • Szakirányú aktív nappali tagozatos hallgató jogviszony legalább még fél évig
  • PHP ismeret
  • Javascript ismeret
  • Angol nyelv magabiztos ismerete szóban és írásban
  • Kb heti 20-25 óra munkaidő vállalása
  • Tanulékonyság és önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Szakmai gyakorlat szerzése
  • Igényes munkakörnyezet
  • Br 1200 Ft/óra

Amennyiben szeretnél egy fiatalos, dinamikus csapat része lenni, belekóstolni az online ügynökségek munkájába, Link megjelenítése/diakmunka/14832 után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.

További információ, jelentkezés

Egyéb hasonló állások Önnek
Invitel - Adminisztráció

Az Invitel Zrt. 15 éve kiemelt szereplője a mag...
Budapest

Pénzügyi gyakornok

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkeze...
Budapest

Pénzügyi gyakornok - Vodafone

Pénzügyi gyakornokot  keresünk partnercégünk, a...