Programozó gyakornok - otthonról végezhető munka (Referenciaszám: PJ4939)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 1082141

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk diákot PROGRAMOZÓ GYAKORNOK munkakörbe otthonról végezhető munka

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- C++ programnyelv alapos, Qt framework alapszintű, de inkább közepes ismerete
- XML alapszintű ismerete

Munkaidő: Heti 8-12 óra, heti 1 személyes konzultációval a XI. kerületben, Kelenföldtől nem messze

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.