Programozó gyakornok - otthonról végezhető munka, kötetlen munkaidőben (Referenciaszám: PJ4770)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.31.
Jelentkezési határidő: 2017.01.05.
Hirdetés azonosító: 1069711
lejárt

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk diákokat hosszú távra, a következő munkakörbe:
Programozó gyakornok otthonról végezhető munka, kötetlen munkaidőben

Feladatok:
- Weboldalak átalakítása, készítése
- .xls fileokban lévő adatok formázása és egységesítése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Az alábbi programnyelvek önálló munkavégzésre alkalmas szintű ismerete: HTML, CSS, JavaScript, PHP
- Saját számítógép az otthoni munkavégzéshez

Előny:
- MySQL, Symfony 3, WordPress ismerete

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.