www.cvonline.hu

Programozó diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 922081

Speciális, élmény alapú programozás oktatására keresünk diákokat!

Feladatok:
  • kötött tematika szerint programozói kurzusok megtartása 7-17 éves diákok számára (6-12 fős csoportokban)
Elvárások:
  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony,
  • Reál beállítottság,
  • Informatikai programozói affinitás,
  • Gyerekekkel könnyű kapcsolatteremtési képesség,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Jó megjelenés,
  • Kreativitás,
  • Angol nyelv ismerete
Előny:
  • Legalább heti 3 műszak vállalása
Amit kínálunk:
  • Bér:
  • Bruttó 1190 Ft/óra
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Minimum 2-3 műszak vállalása - hétköznap délutánonként 15:00 - 18:15, szombat délelőtt (egy foglalkozás 1,5 órás)
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, 14. kerület
  • Egyéb:
  • Hosszú távú munkalehetőség
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre. Kérlek, tüntesd fel, hogy előre láthatólag mely napokat fogod tudni vállalni. Leveled tárgya legyen LOG-COOL!