www.cvonline.hu

Programozó / alkalmazott matematikus

  • A hirdetés 921 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Új technológiák, programnyelvek elsajátítása
  • Modellek, stratégiák és analitikai eszközök fejlesztése és implementálása a tőzsdei kereskedés döntéshozatalának megkönnyítésére
  • Valós idejű kötések kockázatmodellezése és értékelése
  • Ezeknek a modelleknek a hatékonyságvizsgálata és javítása, továbbfejlesztése
  • Modell dokumentáció készítése
  • Pénzügyi területek megismerése
  • Kereskedőkkel való napi együttműködés
Elvárások:
  • Mesterszakos vagy Ph.D. diploma matematika, fizika, statisztika vagy IT területen
  • Kiváló matematikai, modellezési, statisztikai ismeretek
  • Folyékony angoltudás
  • Alapvető programozói képesség (Matlab, C++, Java, Perl vagy egyéb nyelven)
  • Funkcionális nyelvek és adatbázisok ismerete előny
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nyitottság új technológiákra
Amit ajánlunk:
  • Programozói tréningek, képzések
  • Nemzetközi környezet, modern irodaház
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő