Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Programozási szakértő

Feladatok:

Az OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Alkalmazói programok, modulok technikai specifikációinak elkészítése üzleti specifikáció és rendszerterv alapján;
  • Fejlesztési szabványok kidolgozása, közreműködés üzemeltetési szabványok kialakításában;
  • A szükséges rendszerszervezői tesztek támogatása;
  • Rendszerdokumentáció szerkesztése, ellenőrzése;
  • Üzemeltetés támogatása fejlesztői support nyújtásával.

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 5 éves tapasztalat;
  • Felsőfokú szakirányú (informatikai) végzettség;
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban;
  • HTML, CSS és XML technológiák ismerete;
  • VBScript (Windows Scripting Host), MS SQL (T-SQL) nyelvek ismerete;
  • Windows rendszeradminisztrátori ismeretek;
  • IIS7 adminisztrátori ismeretek;
  • Hálózati, szoftvertesztelési ismeretek;
  • Unix (Solaris), Oracle adatbázisok, Apache (tomcat) és Glassfish adminisztrátori ismeretek;
  • PL/SQL programozási ismeretek;
  • Problémamegoldó készség;
  • Tanulási, fejlődési képesség;
  • Minőségi teljesítés, felelősségvállalás képessége;
  • Ügyfélközpontúság;
  • Együttműködő és alkalmazkodó készség;
  • Erős kommunikációs készség.

Előnyt jelent:

  • Banki környezetben szerzett munkatapasztalat;
  • ATM, Base24 rendszerismeret;
  • NDC protokoll ismerete;
  • XFS és JAVA technológiák ismerete;
  • Shell script-ek írásában szerzett munkatapasztalat;
  • MS Office termékek használatának ismerete;
  • C++ és C#-ban szerzett programozási tapasztalat.

Jelentkezési határidő: 2015. március 27.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson ide!

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, IT / Informatika
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő