www.cvonline.hu

Programozási szakértő

  • A hirdetés 856 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

 munkakör betöltéséhez munkatársat keres

 Feladatok:

  • Java alapú banki Treasury rendszerek körüli fejlesztések kivitelezése, tesztelése, hibakeresés,
  • az elkészült fejlesztések megfelelő szintű dokumentálása,
  • a specifikáció alapján az elkészült rendszertervek véleményezése,
  • a tesztelésekben való közreműködés (felhasználói tesztek támogatása, tesztelés, integrált tesztekben való részvétel),
  • kapcsolattartás IT társterületekkel és felhasználókkal,
  • információ szolgáltatás biztosítása, jelentések, riportok készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai szakirányú végzettség,
  • Java (JUnit, SOAP, JMS, Log4j); JIRA; SVN; Ant; Jenkins; Eclipse; Linux; Bash; SQL ismeretek,
  • jó szó- és írásbeli kommunikációs készség,
  • gyors gondolkodás, rugalmasság,
  • alkalmazkodó képesség.

Előny:

  • középfokú angol nyelvtudás
  • Webservices, iText, Jsch, Jasper

Jelentkezési határidő: 2014. november 18.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő