www.cvonline.hu

Programozási szakértő

  • A hirdetés 154 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Java alapú banki Treasury rendszerek körüli fejlesztések kivitelezése, tesztelése, hibakeresés,
  • az elkészült fejlesztések megfelelő szintű dokumentálása,
  • a tesztelésekben való közreműködés (felhasználói tesztek támogatása, tesztelés, integrált tesztekben való részvétel),
  • kapcsolattartás IT társterületekkel és felhasználókkal,
  • információ szolgáltatás biztosítása, jelentések, riportok készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai szakirányú végzettség,
  • Java (ZK, J2EE, Hibernate, Spring, SOAP, JMS); JIRA; SVN; SQL ismeretek,
  • középszintű angol nyelvtudás
  • jó szó- és írásbeli kommunikációs készség,
  • gyors gondolkodás, rugalmasság,
  • alkalmazkodó képesség.

Előny:

  • Pénzügyi szektorban, hitelintézetnél szerzett munkatapasztalat
  • Glassfish, JBOSS ismeret

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 21.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő