www.cvonline.hu

Programozási szakértő

  • A hirdetés 712 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Bevezetés alatt lévő kereskedési rendszer implementálása, gondozása, tesztelése, hibakeresés
  • Leánybankok társterületeivel együttműködés
  • Üzemeltetők támogatása
  • Az elkészült fejlesztések megfelelő szintű dokumentálása,
  • A tesztelésekben való közreműködés (felhasználói tesztek támogatása, tesztelés, integrált tesztekben való részvétel),
  • Kapcsolattartás IT társterületekkel és felhasználókkal valamint a szállítóval,
  • Információ szolgáltatás biztosítása, jelentések, riportok készítése.

Követelmények:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Szakmai középfokú angol nyelvismeret
  • Magas szintű elemzői és problémamegoldó készség
  • Kommunikációs készség és együttműködési képesség
  • Unix (linux) architektúra magas szintű ismerete
  • Shell-ek programozása, web technológiák ismerete
  • Hálózati software komponensek használata
  • Virtualizálási technológiák ismerte
  • Web szerver és alkalmazás szerver ismeretek
  • Felsőfokú informatikai szakirányú végzettség

Előny:

  • Pénzügyi szektorban, hitelintézetnél szerzett munkatapasztalat (FX kereskedés)
  • Programozási gyakorlat 4GL nyelvben, osztott architektúrán (preferált J2EE és SQL)
  • Hálózati kommunikáció elemzésében szerzet tapasztalat (hálózati hibakeresés, log elemzés)

 Jelentkezési határidő: 2015. december 31.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük  kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol