www.cvonline.hu

Programozási ismeretek oktatása gyerekeknek

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1070790
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a Logiscool-hoz programozási ismeretek oktatására keresünk diák munkavállalót!

Feladatok:

  • informatikai ismeretek,
  • programozási nyelv oktatása gyerekeknek

Elvárások:

  • Folyamatban lévő tanulmányok
  • IT ismeret - legalább egy programozási nyelv ismerete
  • gyerekekkel való tapasztalat előny
  • gyerekszeretet, megbízhatóság, pontosság
  • munkaidő: hétköznap hétfő-csütörtök közötti napokon délutánonként
  • a munkába állás előtt oktatás

Előnyt jelent:

  • C++ és a Javascript nyelvek ismerete

Amit kínálunk

  • Bér: bruttó 1300 Ft / óra
  • Folyamatos munkavégzés

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a Link megjelenítésekövetően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!

További információ, jelentkezés

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest