www.cvonline.hu

PROGRAMMENEDZSER

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 970141

Komárom-Esztergom megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Termékfejlesztési projektek vezetése
  • A projektcélok, projektszervezet és projekteredmények átláthatóságának biztosítása
  • Projektek sikeres szériagyártásba történő bevezetése és a vállalati célok elérése
  • A projektcsapat szakmai vezetése
  • Projekt-, idő valamint költségtervek készítése és felügyelete
  • Rendszeres találkozók szervezése és végrehajtása a vevők fejlesztői csapatával
  • Gyártási team koordinálása
  • Induló új termék bevezetésének, valamint termékmódosítások koordinálása
  • Vevői auditokon való aktív közreműködés
  • LEAN termelési folyamatok támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Releváns autóipari területen szerzett projekt-tapasztalatok
  • LEAN folyamatok ismerete
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Költségkalkulációs módszerek magas szintű alkalmazási ismerete
  • Kiváló szervező- és kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet
  • Stressztűrő képesség

Előnyt jelent

  • Projektirányítási tapasztalat
  • Német nyelvismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROGRAMMENEDZSER, Komárom-Esztergom megye