www.cvonline.hu

Programmenedzser

  • A hirdetés 388 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Beszerzési folyamatok megtervezése, teljes körű lebonyolítása
  • Megrendelések kezelése, nyomon követése
  • Készletgazdálkodás, készletellenőrzés
  • Partnerekkel és beszállítókkal való aktív kommunikáció írásban és személyesen is
  • Fuvarok szervezése fuvarozócégek segítségével
  • Árajánlatok készítése a társosztályok bevonásával, adatbázis segítségével
  • Feladatkörhöz kapcsolódó adminisztratív munkák ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves munkatapasztalat beszerzési, vevő-kapcsolattartói munkakörben
  • Erős középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Haladó szintű Excel ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Stressz tűrő képesség
  • Pontos, precíz, körültekintő munkavégzés
  • Proaktív gondolkodásmód

Előny:

  • Gazdasági irányú végzettség
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Nyelvtudás használatának lehetősége
  • Nemzetközi kapcsolatok kiépítése

Munkavégzés helye: Budapest, 23. kerület

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol