Program menedzser (autóipar) - Mór (Referenciaszám: FE-1663)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 1074433

Feladatok:

  • Futó autóipari projektek, gyártási folyamatok nyomon követése gyár szinten
  • Optimalizálás, koordinációs tevékenység, projekt menedzserek irányítása
  • Projektek tervezésében (műszaki, humán erőforrás, költség), indításában, felfuttatásában és kivezetésében való közreműködés
  • Rendszeres riportálás az európai szintű program menedzser felé
  • Aktív kapcsolattartás az OEM vevőkkel

Elvárások:

  •  Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 4-6 éves autóipari, műszaki területen valamint projektmenedzsment területén szerzett tapasztalat
  • Új termék bevezetési, program menedzseri tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás, a német előnyt jelent
  • Jó kommunikációs készség, határozott személyiség
  • Utazási hajlandóság

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatási csomag: cafeteria, céges autó, menedzser bónusz
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Határozott idejű munkaszerződés

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű autóipari gyártó cég részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1663-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)