www.cvonline.hu

PROGRAM MANAGER

  • A hirdetés 504 napja lejárt

Az észak-kelet magyarországi régió hosszú évek óta egyik legstabilabb

munkáltatójához, egyúttal a legkorszerűbb technológiával rendelkező észak-kelet

magyarországi fémipari gyártóegységébe keresünk

Feladatok:

►    Gyár szinten egy meghatározott vevővel (vevőkkel) kapcsolatosan felmerülő minden stratégiai és operatív feladat koordinálása,

►     Vevő kapcsolattartás teljes körű irányítása,

►     Napi kapcsolattartás a megrendelőkkel,

►     Vevői elégedettség fejlesztésére irányuló feladatok, vevőszolgálati munka irányítása,

►     A termelés támogatása a vevői elégedettség fokozásának érdekében

►     A vevő és a gyár közötti termeléstervezéssel/rendelésekkel kapcsolatos vevői igények kezelése.

Elvárások:

►    Műszaki és/vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség,

►      Tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás,

►      Hasonló területen szerzett tapasztalat,

►      Vevői kapcsolattartásban szerzett többéves tapasztalat,

►      Vezetői tapasztalat előny.

Amit Kinál:

Pörgős, magas technológiai színvonalú gyártókörnyezetben, egymást támogató

légkörben történő munkavégzés. Folyamatos képzések, régióban kiemelkedően

Magas bérezés (+bejárás támogatása és cafeteria).

Amit az Enloyd kínál:

►    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

►    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

►    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

►    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

►    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

►    Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő