www.cvonline.hu

Program Manager

  • A hirdetés 615 napja lejárt

Cégünk az Eastjob Személyzeti Tanácsadó cég immár hetedik éve támogatja partnereit professzionális HR szolgáltatásaival mind a megfelelő szakember kiválasztásában, mind a belső HR folyamatok kialakításában fejlesztésében, optimalizálásában.  Folyamatosan bővülő partneri körünk, munkatársaink szakmai felkészültsége, rugalmas, hatékony, gyors reakciónk az igényekre biztosíték a sikerre.

Az Eastjob multinacionális partnercége számára keres Borsod megyei munkavégzésre PROGRAM MANAGER pozícióra. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség és  a kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • A program manager feladata a meghatározott vevővel (vevőkkel) kapcsolatosan felmerülő minden stratégiai és operatív feladat koordinálása
  • Napi szintű kapcsolat tartás a vevőkkel
  • Vevői elégedettség fejlesztésére irányuló feladatok, vevőszolgálati munka irányítása
  • A vevő és a gyár közötti termelés tervezéssel/rendelésekkel kapcsolatos vevői igények kezelése
  • A termelés támogatása a vevői elégedettség fokozásának érdekében

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Műszaki és/vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • 4 éves releváns tapasztalat
  • Vevői kapcsolattartásban szerzett többéves tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Borsod megye

A jelentkezéseket kérjük küldjék az E-mail cím megjelenítése címre

Helyek Miskolc
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő