www.cvonline.hu

Program Manager

  • A hirdetés 981 napja lejárt
Stabil, multinacionális gyártócéghez keresünk PROGRAM MANAGER kollégát!

Munkavégzés helye: Miskolc környéke.

Feladatok
  • Felelősséget vállal a vevővel/vevőkkel kapcsolatosan felmerülő minden stratégiai és operatív feladat koordinálásáért
  • Vevő kapcsolattartás teljes körű irányítása
  • Napi kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Vevői elégedettség fejlesztésére irányuló feladatok, vevőszolgálati munka irányítása
  • A vevő és a gyár közötti termelés tervezéssel/rendelésekkel kapcsolatos vevői igények kezelése
  • A termelés támogatása a vevői elégedettség fokozásának érdekében

Elvárások
  • Műszaki és/vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • 4+ éves releváns tapasztalat
  • 2+ év tapasztalat vevői kapcsolattartásban
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny!)
  • Oracle vagy egyéb vállalatirányítási rendszer (pl. SAP) ismerete
  • Termelői környezetben szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat előny
  • Határozottság, proaktivitás

Amit partnercégünk kínál
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Bejárási támogatás
  • Cafeteria
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!