www.cvonline.hu

Program manager

  • A hirdetés 1149 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Prémium kategóriás autógyáraknak beszállító autóipari gyártó Partnerünkhöz az alábbi pozícióba keresünk releváns tapasztalattal rendelkező jelöltet:

Pozíció leírása:

Vevői igények alapján a gyártás- és a gyártási kapacitás tervezése;
Új projektek esetén budget terv készítése, projektstruktúra megtervezése és létrehozása SAP-ban;
Projekttervek készítése a meglévő termékek és folyamatok áttelepítéséhez, új termékek bevezetéséhez;
A berendezések telepítésének és üzembevételének koordinálása (gépfelszabadítással);
Layout megtervezése az új berendezésekkel, eszközökkel, a gyártási folyamat tervezése és optimalizálása (fő szempontok a minőség, kapacitás, ergonómia) - csapatban, feladata elsősorban az illetékes csapatok koordinálása;
Az új projektekhez tartozó berendezések és eszközök beszerzése, beszerzésének koordinálása;
Részvétel a termelési dokumentációk elkészítésében (P-FMEA, folyamatábra, CP, MFU/PFU);
Projektek tervezése, végrehajtása, kisebb TEAM vezetése;
Termelési dokumentációk elkészítése, a termék és folyamatváltozások nyomon követése, változtatások bevezetése.

Követelmények:

Mérnöki végzettség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Min. 5 éves mérnöki tapasztalat, autóipari gyártó cégnél

Előny:

Gépészmérnöki végzettség
Program manageri vagy senior projekt mérnöki tapasztalat

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem (tapasztalattól függően)
Bónusz

Ideális pályázó:

Feladatorientált, kreatív problémamegoldó
Kiváló kommunikációs képességgel rendelkezik, autógyáraknál akár egyedül is le tud vezetni tárgyalásokat
Képviselni tudja Partnerünket különböző konferenciákon, kiállításokon
Könnyen és gyorsan teremt kapcsolatot
Csapatjátékos (ugyanis a termeléssel is szoros kapcsolatot kell majd tartania)

Helyek Oroszlány
Tatabánya
Tata
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna