www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.14.
 Hirdetés azonosító: 1014738
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba meresünk új munkatársat:

Program Manager

Főbb feladatok:

·      Kapcsolattartás a vevővel, hatékony belős és külső kommunikáció

·      Maximális vevői megelégedettségre való törekvés, figyelembe véve a Sanmina üzleti érdekeit is

·      Vevői kérések házon belüli kommunikálása

·      Reklamációk kezelése, társosztályok munkájának összehangolás

·      Szerződésben foglalt mutatók betartása és betartatása

·      Riportok készítése és továbbítása

·      Számlázás és kintlévőség kezelés

·      Árajánlatok készítése és küldése a vevőnek

Elvárások:

·      Egyetemi, főiskolai végzettség

·      3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

·      Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

·      Magabiztos számítógépes ismeret

·      Pozitív hozzáállás

·      Precíz, munkájára igényes

·      Döntéshozatali képesség

·      Jó kiállás, prezentációs képesség

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre: E-mail cím megjelenítése