www.cvonline.hu

Program Manager (T07pm)

  • A hirdetés 570 napja lejárt

Program Manager

T07pm

Komárom-Esztergom megyei autóipari gyártó cég megbízásából keresünk Program Manager munkatársat.

Feladatok:

  • Menedzseli cégen belül az új program bevezetéseket összhangban a vevői igényekkel;
  • Optimalizálja a program nyereségét és a beruházás megtérülését;
  • Követi a program fázisain keresztül a várható nyereség mutatókat;
  • Elősegíti a program „Minőségügyi Mérföldköveinek” az elérését;
  • Hatékonyan gazdálkodik a program számára biztosított erőforrásokkal;
  • Használja a program menedzsment dokumentációkat és eszkalációs eljárásokat a célok hatékony megvalósítása érdekében;
  • A kinevezett központi csapat vezetése a hozzájuk rendelt feladatokban;
  • Egyéb kijelölt helyi programok/projektek/feladatok vezetése;
  • Részvétel a helyi felülvizsgáló meetingeken, a hosszú-távú tervezés támogatása.

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Erős angol nyelvtudás (szóban, írásban egyaránt);
  • Autóipari gyártó cégnél szerzett 2-3 év releváns szakmai tapasztalat;
  • APQP ismerete;
  • Új termékek bevezetésében szerzett Program Menedzseri tapasztalat;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Határozott személyiség.

Előny:

  • Német nyelvtudás;
  • Autóipari szabvány ismeret.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol