www.cvonline.hu

Program Manager - Székesfehérvár (Referenciaszám: FE-1477)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.07.29.
Hirdetés azonosító: 1031578

Feladatok:

  • Projektek összefogása, vezetése a fejlesztési tervektől egészen a gyártás megvalósulásáig
  • A projektekhez kapcsolódó fejlesztési tevékenységek erőforrásigényének ütemezése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel és a beszállítókkal, valamint a gyártással
  • A projektterv megvalósulásának nyomon követése, ellenőrzése, határidők figyelése
  • A költségvetés alakulásának figyelemmel kísérése
  • A projekteket jellemző mérőszámok meghatározása, értékelése
  • A gyár képviselete a különböző meetingeken
  • Felelősség a projektdokumentáció folyamatos frissítéséért, karbantartásáért

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök diploma preferált)
  • Legalább 2-3 éves projektvezető tapasztalat nemzetközi környezetben
  • Autóipari szakmai tapasztalat
  • Széleskörű gyártási technológia ismeret
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás
  • Vevőközpontú és eredményorientált gondolkodásmód
  • Csapatszellem
  • Erős kommunikációs és szervező készség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag
  • Multinacionális környezet
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a járműiparban tevékenykedő, kompozit anyagok feldolgozásával és megmunkálásával foglalkozó nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport új, székesfehérvári gyártóüzeme megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1477-es referenciaszámot!

Az állás részleteiről érdeklődhet Farkas Edit HR tanácsadónknál a 20/915-66-41-es telefonos elérhetőségen.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -