Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

PROGRAM MANAGER

(HF 9-6481)

pozícióba.

 Feladatok:

  • Kiemelt kapcsolattartás a vevőkkel, felmerülő stratégiai és operatív feladatok koordinálása,
  • A vevőszolgálat munkájának irányítása,
  • Vevői elégedettség optimalizálása,
  • A gyártási folyamatok támogatása a vevői igényeknek megfelelően,
  • Termeléstervezési folyamatok koordinálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség,
  • Angol és német nyelv ismerete,
  • Vevői kapcsolattartás területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat,
  • Vezetői tapasztalat ELŐNY!

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

Egyéb:

  • A munkavégzés helye: Borsod –Abaúj - Zemplén megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6481"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése