Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

PROGRAM MANAGER

 (HF 10-7183)

pozícióba.

Feladatok

  • A vevőkkel történő kapcsolattartás, felmerülő stratégiai és operatív feladatok koordinálása,
  • A vevőszolgálat munkájának irányítása,
  • Vevői elégedettség optimalizálása,
  • A gyártási folyamatok támogatása a vevői igényeknek megfelelően,
  • Termeléstervezési folyamatok koordinálása.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség,
  • Termelésben, vevői kapcsolattartás területén szerzett több éves tapasztalat,
  • A vezetői tapasztalat megléte előny,
  • Aktív angol nyelvtudás (a német nyelvtudás előnyt jelent).

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7183"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése