www.cvonline.hu

Program Launch Buyer

  • A hirdetés 1260 napja lejárt

A Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az izzítógyertya és a hűtőszivattyú, az összkerék meghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 57 gyárral, 19.250 alkalmazottal, 7,8 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner Turbo Systems divízió magyarországi gyárában turbófeltöltők gyártásával foglalkozunk. Termékeink növelik a motor teljesítményét, csökkentik az üzemanyag felhasználást és a károsanyag-kibocsátást. Az oroszlányi gyár az árbevétel és a nyereség alapján, már több éve a hazai Top 500-as vállalati lista első negyedében foglal helyet, ezen kívül 2012-ben a Figyelő TOP200-as listán az év legeredményesebb vállalata díjjal jutalmaztak minket. A munkabiztonság területén már kétszer is elértük az 1.000.000 balesetmentes munkaórát, ezért az anyavállalat 2012- és 2013-ban a BorgWarner Munkabiztonsági Díjjal ismerte el példaértékű eredményünket. Cégünknél bevezettük az Autonóm Munkacsapatok szervezetfejlesztési- és kultúraváltási programot, melyet az anyavállalat 2013-ban Innovációs Díjjal jutalmazott.

Folyamatosan bővülő fiatalos csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk tapasztalt munkatársat.

(Új programok bevezetésével foglalkozó beszerző)

Feladatok:

  • új projektek esetén az anyagszükséglet, követelmények egyeztetése a Program Managerrel,
  • versenyeztetések, ártárgyalások lebonyolítása, részletes árajánlat összehasonlítások készítése,
  • részletes árajánlat összehasonlítások készítése, beszállító kiválasztására tett javaslattal,
  • szerződések, keretrendelések és beszállítások dokumentációinak kezelése,
  • beszállítók kapacitás-, képesség-, ár- és minőségkontrollja,
  • beszállítói kapcsolattartás,
  • műszaki egyeztetések megszervezése, felügyelete és az eredmény lekövetése, dokumentálása,
  • APQP megbeszélések szervezése, dokumentálása,
  • PPAP folyamat koordinálása meglévő és új anyagok esetén,
  • design változások lekövetése technikai-, kereskedelmi- és az időtervre gyakorolt hatása szempontjából,
  • jelentések készítése a Beszerzési vezető részére.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség,
  • legalább 3 éves, autóipari stratégiai beszerzési tapasztalat,
  • beszállítók értékelésében szerzett gyakorlat,
  • új programok bevezetésével kapcsolatos beszerzési tapasztalat,
  • kiváló tárgyaló, kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • eredményorientált, etikus és értékközpontú hozzáállás,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • gyakori utazás vállalása.

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Kapcsolat:

Pausch Szilvia, HR generalista

BorgWarner Turbo Systems Kft.

2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő