www.cvonline.hu

PROGRAM KOORDINÁTOR

  • A hirdetés 817 napja lejárt

Több, mint 10 éves múltra visszatekintő felnőttképző szervezet az alábbi munkakörre felvételt hirdet:

Feladat leírása:

  • Futó projektek napi szintű menedzselése (angol és magyar nyelven)
  • Pályázati ütemtervek kialakítása
  • Pályázatok megírása magyar és angol nyelven
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, megvalósításban résztvevő szervezetekkel
  • Kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás külföldi partnerekkel
  • Szakmai előrehaladás dokumentálása
  • Statisztikák, kimutatások, dokumentáció napi szintű vezetése
  • Megvalósuló programok megszervezése és aktív részvétel a szervezett programokon
  • Ügyfelek látogatása
  • Kapcsolattartás a kiemelt külső partnerekkel

Elvárások:

  • Minimum 3 éves angol nyelvtanári gyakorlat
  • Minimum 1-2 éves pályázatokban szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtanári végzettség
  • Következetes, feladatorientált, megoldásközpontú gondolkodás
  • Kiemelkedő tárgyalási készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Kiváló motiváló képesség
  • Felnőttképzésben szerzett tapasztalat
  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Saját tulajdonú személygépjármű

Amit kínálunk:

  • Stabil munkakör
  • Dinamikus, összetartó csapat
  • Önmegvalósítási lehetőség
  • Folyamatos képzések

Várjuk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét ( angol és magyar nyelven) a betölteni kívánt pontos pozíció megnevezésével, továbbá a bruttó bérigény megjelölésével.

Munkavégzés helye:               Budapest

Munkaidő típusa:                   Teljes munkaidő

Helyek Pest
Budapest
Kategória Alapítvány / Non-profit
Oktatás / Képzés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol