www.cvonline.hu

Program igazgató(BM-6092)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 756256
lejárt

A szervezet kommunikációs feladatainak intézése (sajtómegjelenések, rendezvények szervezése);
Közreműködés a partnerekkel való kapcsolattartásban, és az új partnerekkel való kapcsolat-teremtésben;
Támogatói program működtetése és fejlesztése
Részvétel a szervezet szakmai- kutatási és kormányzati kapcsolattartási tevékenységében;
Energiahatékonysági kampányok stratégiájának kidolgozása
Környezet- és energia-tudatosság propagálása a kormányzat és társadalmi szervezetek, fórumok irányába

Elvárás:
Felsőfokú végzettség (diploma) a környezetvédelem, gazdaság vagy jog területén
Egyéni hatékonyság és kiváló szervezési készségek
Az energiahatékonyság, mint közügy iránt elkötelezettség
Munkatapasztalat az energiahatékonysághoz, illetve a közéleti kommunikációhoz köthető területen
Kiváló kommunikációs készség és legalább középfokú angolnyelv-tudás
Határozott, rugalmas, kezdeményező, önálló munkára képes személyiség

Előny:
Felsőfokú angol tudás
Államigazgatásban szerzett tapasztalat (Minisztérium, EU)
Környezetvédelem területén szerzett jártasság
Műszaki érdeklődés (építőipar, energetika)
Prezentációs készség

Amit nyújtunk:
Érdekes, változatos feladatok
Szakmai erőlelépési lehetőség, kapcsolati háló
Kellemes, baráti munkakörülmények

Kategória
Marketing / Reklám / Média / PR
Munkavégzés helye