www.cvonline.hu

Profi Telefonos Pénzügyi Tanácsadó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 874145

A magyarországi HR szolgáltatási piac vezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Pénzügyi közvetítő partnerünk a Fundamenta megbízásából azonnali munkakezdéssel keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése meglévő adatbázisból
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Értékesítési tapasztalat (üzletkötő, telesales, telemarketing)
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rugalmasság, precizitás
  • Számítástechnikai ismeret
  • Székesfehérvári vagy környékbeli lakhely (30 km-es vonzáskörzet!)

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Az első 3 hónapban garantált, fix jövedelem a munkatársaknak, br. 130.500 - 160.000 Ft között, óraszámtól függően
  • Hosszú távú együttműködés
  • Étkezési hozzájárulás már az első hónaptól
  • Fél év után választható Cafeteria juttatás
  • Lendületes csapat, jó munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Egyéb:

  • Munkaidő: heti 30 órás, 9:30-18h között letöltendő, heti 40 órás, 9:30-18h

Kapcsolat:
Kapcsolat:
Ha érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod a tárgy mezőben a munkakör megnevezésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése