www.cvonline.hu

Profi Telefonos Pénzügyi Tanácsadó

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 844933

A magyarországi HR szolgáltatási piac vezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Pénzügyi közvetítő partnerünk a Fundamenta megbízásából azonnali munkakezdéssel keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése meglévő adatbázisból
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások:
  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Értékesítési tapasztalat (üzletkötő, telesales, telemarketing)
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rugalmasság, precizitás
  • Számítástechnikai ismeret
  • Székesfehérvári vagy környékbeli lakhely (30 km-es vonzáskörzet!)
Amit kínálunk:
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Az első 3 hónapban garantált, fix jövedelem a munkatársaknak, br. 130.500-160.000 Ft között, óraszámtól függően
  • Hosszú távú együttműködés
  • Étkezési hozzájárulás már az első hónaptól
  • Fél év után választható Cafeteria juttatás
  • Lendületes csapat, jó munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár
Egyéb:
  • Munkaidő: heti 30 órás, 9:30-18h között letöltendő, heti 40 órás, 9:30-18h .
Kapcsolat:
Ha érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod a tárgy mezőben a munkakör megnevezésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
Személyesen: 8000 Székesfehérvár Távírda u 18 I. emeleti irodánkban munkanapokon.