www.cvonline.hu

Profi Számítógép Rendszergazda kerestetik Miskolcon

  • A hirdetés 1331 napja lejárt

Szenvedélyed a számítástechnika?

Imádod a kütyüket? Szerverekkel álmodsz? A felhőről a cloud computing jut eszedbe?

Akkor Nálunk a helyed!

Kit keresünk?

Miskolci, 10 éve működő, magyar tulajdonú, fejlődő számítástechnikai kereskedelmi cég keres olyan jó munkabírású és kitartó számítástechnikai szakembert, aki képes az ügyfelekkel való kapcsolattartásra, és a felmerülő hibák megoldására, a cégünknél meglévő szerviz rendszer fejlesztésére.

A leendő munkatársunk feladatai:

  • számítógépes rendszerek tervezése, kiépítése és karbantartása
  • számítógépek, notebookok, nyomtatók  javítása
  • forrasztási műveletek
  • operációs és szerver szoftver telepítés
  • helyszíni kiszállás
  • ügyfelekkel kapcsolattartás
  • kollégákkal együttműködés
  • szerviz munkalapok adminisztrációja
Szükséges szaktudás:
  • hálózati ismeretek
  • műszerész tapasztalat
  • Számítógép összeszerelésben és notebook szétszerelésben jártas
  • Windows XP, 7, 8 és Server 2003, 2008, Microsoft Exchange magabiztos ismerete
  • Microsoft Office ismerete
Egyéb képességek:
  • jó probléma megoldó képesség
  • csapatmunkában való részvétel
  • akar és tud is dolgozni, fejlődni
  • precizitás, jó irányítási képesség
  • vevőcentrikusság, megfelelő morált elősegítő és etikus hozzáállás
  • eredményekben gondolkodás
  • Ápolt megjelenés szükséges
Feltétel:
  • jogosítvány, saját autó
Javadalmazás:

Célunk egy korrekt, versenyképes fizetést ajánlani számodra. A fizetésed egy része függ az általad elvégzett munkáktól.

1. Küldj be itt egy fényképes önéletrajzot

2. Kérlek írd meg, hogy milyen nettó jövedelemre tartasz igényt.

Kérlek a tárgy mezőbe írd be, hogy rendszergazda, a dokumentum pedig a Te nevedet viselje Vezetéknév_Keresztnév.doc néven.

Jelentkezési határidő: 2014.02.28
Helyek Miskolc
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő