www.cvonline.hu

Profi pénzügyi tanácsadó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 831839

A magyarországi HR szolgáltatási piac vezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Pénzügyi közvetítő partnerünk a Fundamenta megbízásából azonnali munkakezdéssel keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Meglévő ügyfélállománnyal történő ügyintézés telefonon keresztül,
  • pénzügyi szolgáltatások ajánlása, szerződések megkötése,
  • személyre szabott kalkulációk készítése,
  • ügyfélmegtartás,
  • egyéb adminisztratív feladatok.
Elvárások:
  • Értékesítési tapasztalat (üzletkötő, telesales, telemarketing),
  • középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • jó kommunikációs készség,
  • határozottság, magabiztos fellépés.
  • Önt keressük, ha
Amit kínálunk:
  • Heti 20 / 30 / 40 órás munkavégzés, váltott beosztás, H-P 9:00-17:30; 11:30-20:00,
  • azonnali kezdés, hosszú távú munkalehetőség,
  • alkalmazotti jogviszony,
  • alapbér teljes munkaidőben bruttó 118.000 Ft/hó + jutalék (első 3 hónapban garantált összeg)
  • lendületes csapat, jó munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, 5. kerület, jól megközelíthető helyszín.
Kapcsolat:
Várjuk jelentkezését:
Fényképes szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.
Referencia szám: FU-PTS