x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Professzionális online hirdetés szervező

Privátbankár.hu Kft-Professzionális online hirdetés szervező
Hozzáadva 2012.05.04.
Hirdetés azonosító: 383500
lejárt

Jó kapcsolatteremtő vagy?
Nyitottnak érzed magad egy igazán új lehetőség iránt?
Érdekel az online média világa?
Magyarország legnagyobb független gazdasági-pénzügyi hírportálja,
munkatársat keres.

Lehet, hogy éppen a Te munkádra számít a havi félmillió egyedi látogatóval rendelkező internetes portál? A Privátbankár.hu elkötelezett a széles közönség gazdasági témákkal kapcsolatos hiteles tájékoztatása és a hazai pénzügyi kultúra fejlesztése iránt. És mindezt közérthető stílusban teszi. Ebben rejlik sikerének titka!

Győzz meg minket, hogy a 10 éve tartó dinamikus fejlődés további biztosításában Rád is számíthatunk!

Feladatok:

  • az internetes portál felületeinek értékesítése, illetve együttműködések generálása egyedi fizetős tartalmak létrehozására
  • kapcsolatépítés új ügyfélkörrel
  • folyamatos kapcsolattartás a hirdető cégekkel közvetlenül és a média ügynökségekkel, az üzleti partnerek tájékoztatása, visszajelzések a kampányok eredményeiről
  • korábbi ügyfelekkel kapcsolatok ápolása
  • prezentációk készítése és tartása, ajánlatok összeállítása
  • részvétel marketing és PR tevékenységben, média promóciók és saját kampányok szervezésében (pl. közösségi oldalak, konferenciák, kiadványok, ügyfél rendezvények)

Az ideális jelölt:

  • kiváló kapcsolatteremtő: marketing szakemberekkel könnyedén, talpraesetten és meggyőzően kommunikál
  • ambiciózus, fűti a siker utáni vágy és ezért képes is kitartóan küzdeni
  • számára fontos, hogy a közös célok elérése érdekében nagyfokú önállósággal végezhesse munkáját
  • 2-3 év értékesítési tapasztalatra tett szert, ideális esetben hirdetés szervezés terén
  • hirdetői kapcsolatrendszer előny
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete előny

Amit kínálunk:

  • változatos, sok üzleti kapcsolattal járó munka
  • vonzó, teljesítményarányos, nem maximált jövedelem
  • képzések támogatása
  • sikerélmények, előrelépési lehetőség
  • vár környéki, otthonos munkakörnyezet
  • rugalmas időbeosztás
  • nagyfokú önállóság

  • Miért téged válasszunk? Az alábbi linkre kattintva jelentkezhetsz!

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Marketing / Reklám / Média / PR, Kereskedelem / Értékesítés
Minimális tapasztalat
2 év
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése