www.cvonline.hu

Produkciós és színházi titkár

Régió:

Csongrád
Csongrád

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 965103
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Szegedi partnercégünk megbízásából keresünk  Produkciós és színházi titkár munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Napi irodai adminisztrációs feladatok elvégzése (anyagigények felmérése, rendelés)
  • Postai küldemények kezelése (postabontás, küldemények feladása, átvétele)
  • Elektronikus iktatókönyv vezetése, dokumentumok kezelése (elektronikus iktatás, szkennelés, lefűzés, archiválás)
  • Titkársági telefonhívások, mail-ek kezelése, ügyintézése illetve továbbítása
  • Reprezentációs feladatok ellátása vendégek fogadásakor (köszöntés, kávé-, tea készítése, felszolgálása, stb) és kapcsolódó feladatok (készlet figyelemmel kísérése, rendelés, pakolás)
  • Jegyzőkönyvek vezetése értekezleteken, tárgyalásokon, bizottsági üléseken
  • Levelek, iratok elkészítése ill. előkészítése, aláíratása az ügyvezetővel
  • Ügyvezető elfoglaltságainak nyilvántartása (google naptár), szervezése
  • Közreműködés rendezvényeken történő protokoll feladatok ellátásában (kiállítás megnyitók, fogadások, partnertalálkozók)
  • Adatszolgáltatások beküldése az illetékes szerveknek
  • Közbeszerzési dokumentáció kezelése, iktatása, továbbítása a jogász utasításai alapján
  • FEB ülések megszervezése, jegyzőkönyv vezetése
  • Határozatok könyvének és egyéb nyilvántartások vezetése

Elvárások:

  • Jó problémamegoldó képesség, gyors reagálás, rugalmasság, nagyfokú teherbírás, csapatmunka
  • Kiváló helyesírási- és fogalmazási készség
  • Gépírás tudás (gépírói végzettség nem elvárás, de tudjon gyorsan, diktálás alapján is gépelni)
  • Irodai adminisztrációs tapasztalat
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Aktuális önéletrajz feltöltése a Link megjelenítése oldalra

Előnyt jelent:

  • Színházi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Teljes munkaidős állás
  • Fejlődési, továbbképségi lehetőség
  • Határozott idejű munkaszerződés: 2016. szeptemberig

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon regisztrációt követően.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!

Kategória
Oktatás / Képzés