www.cvonline.hu

Productivity system analyst

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2015.08.05.
Hirdetés azonosító: 955140

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Productivity system analyst
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Maintaining the CE Productivity System and its database background
- Continuous contact with Country- and Operation Development teams
- Reporting to close and broader teams
- Contact with external developer agency and IT teams
- Taking part in system development processes and testing phases
- Analyze structured and unstructured data and make it more accessible to business users using graphs, tables and other visualization techniques
Munkakör betöltésének feltételei: - Ability to multitask and work under time pressure
- Fluent English, both written and verbal
- Experience in working on similar position
- Ability to plan and prioritize workloads effectively

Technical Skills:
- Advanced Excel / Access / VBA knowledge
- SQL language knowledge
- Modelling and Data Analysis
- Understanding system architecture and IT concerns

Soft Skills:
- Strong numerical skills
- Team working
- Attention to detail
- Good communication and reporting

Szükséges végzettség: Főiskola
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: Preferably, some experience within multinational companies