www.cvonline.hu

Production System Engineer

Régió: Veszprém

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2017.08.19.

Pozíció leírása / Job description

Our client is one of the world's top automotive suppliers and supplies all major vehicle manufacturers and is rapidly growing and starting new projects - this is the reason we are looking for an experienced Production System Engineer.
- Managing and monitoring all production systems and infrastructure
- Ensuring the highest levels of production systems
- Testing systems and analyzing data to work out the most cost-effective production methods
- Presenting plans to managers and clients for their approval
- Installing new equipment and machinery
- Investigating and fixing production problems

Elvárások / Requirements

- University degree is required (bachelor or master)
- Confident level of English knowledge
- 2-4 years of experience in similar position
- Fresh grads are also more than welcome!

Amit kínálunk / Offer

- Multinational environment
- Excellent learning and development opportunity
- Attractive package

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Graduate Production IT

Trenkwalder Kft

On behalf of our multinational client we are lo...
Vas

Senior Genesys System Engineer (Budapest)

IT Services Hungary Kft.

Külföldi ügyfeleink Genesys contact centereinek...
Budapest

Non-production beszerző - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya