www.cvonline.hu

Production Quality Engineer

  • A hirdetés 3 napja lejárt

A székesfehérvári Sapa Profiles Kft. Európa legnagyobb és legmodernebb sajtolt és megmunkált alumínium profilokat előállító üzeme, iparágának kulcsfontosságú szereplője. A Sapánál fejlesztett technológiával és termékekkel bárhol találkozhatsz: autókban, teherautókban, épületekben, még repülőgépekben is. Székesfehérvári üzemünk a skandináv vállalatokra jellemző emberközpontú cégkultúrával és több mint 1200 alkalmazottal közel 300 millió eurós árbevételt ér el, és a termelésének több mint 90%-át exportálja. A Sapa Csoport világelső alumínium megoldásokban, 41 országban 23 500 alkalmazottat foglalkoztat. Központja a norvégiai Osloban található.
Az alumínium a jövő féme. Termékeink piaca rohamosan növekedik. Folyamatosan keressünk magasan kvalifikált pályázókat, akik segítenek növelni vállalatunk teljesítményét és osztoznak velünk a sikereinkben.
Ha ambíciózus vagy, szereted a kihívásokat, és szeretnél a székesfehérvári Sapa sikertörténetének meghatározó szereplője lenni, akkor várunk csapatunkba!

A feladatról:

  • Vevői kapcsolattartás
  • Minőségügyi dokumentumok készítése
  • Vevői reklamációk kezelése, kivizsgálása
  • Termelési területek minőségügyi támogatása
  • Részvétel a termelő eszközök jóváhagyásában
  • Belső hibaanalízisek készítése, akciók definiálása
  • Külső – belső auditokon való aktív részvétel
  • A munkavállalók minőségtudatosságának fejlesztése

Amit várunk:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves minőségbiztosítási tapasztalat autóipari beszállítói cégnél
  • Folyékony angol és/vagy német nyelvtudás
  • APQP folyamatokban való jártasság
  • PPAP dokumentációk készítésében való jártasság (FMEA; CP; folyamatképesség vizsgálatok, mérőeszköz analízisek)
  • Különböző minőségügyi technikák ismerete (5WHY, Ishikawa)
  • Vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Dinamikus karrierépítési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • 13. havi fizetés
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Cafeteria
  • Karácsonyi juttatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár lehetősége
  • Egészségbiztosítás
  • Biztonságos munkakörnyezet

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német