www.cvonline.hu

Production planner

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Veszprém
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva

Külföldi anyavállalattal rendelkező autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat Veszprém megyei üzemükbe az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Tervezi és szervezi autóipari alkatrészeink legyártását
  • Elkészíti, ellenőrzi és módosítja a gyártási tervet
  • Együttműködik a termelési egységek vezetőivel és a logisztikai munkatárssal
  • Rögzíti a termelési adatokat
  • Létrehozza a gyártási utasításokat

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Azonos területen szerzett tapasztalat, autóipar előnyt jelent
  • Software használat
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés, juttatások
  • Izgalmas feladatok
  • Remek kollégák, sokszínűség, szép környezet
  • Barátságos munkaórák
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  •          Veszprém megye északnyugati része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.