www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.21.
 Hirdetés azonosító: 1026477
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel. Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

PRODUCTION PLANNER

Főbb feladatai, felelőssége:

  • Felelős a napi termelési terv elkészítéséért, felkövetéséért, továbbá a rendszer adatainak pontosságáért. A termelés napi finom tervezése a megadott vevői igények és kapacitások alapján.
  • Az egyedi azonosító szériaszámok indítása felkövetése.
  • Visszáruk javításának beütemezése.
  • A vállalatirányítási rendszerben a Work Order-ek indítása, irányítása, ellenőrzése, felkövetése, zárása. A vállalat felkövető rendszereinek naprakészen tartása, ellenőrzése.
  • ·         A munkájához szükséges vállalati programok alapos ismerete és napi használata, különösen Oracle.

Elvárások:

  • Stressztűrő képesség
  • Középiskolai végzettség
  • A tervezési folyamatok ismerete.
  • Oracle és támogató rendszerek ismerete.
  • MS office, Excel függvények magabiztos használata.
  • Pontosság, precizitás, kezdeményező készség, rugalmasság.
  • Csapatmunkára való képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Problémaelemzés, -megoldás, - kezelés

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre: E-mail cím megjelenítése