www.cvonline.hu

Production manager

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 1005393

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szerviz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, küldd el jelentkezésed, és kollégánk felveszi veled a kapcsolatot! Sárvári és zalaegerszegi lokációnkra is keresünk Production manager munkakörbe kollégákat.

PRODUCTION MANAGER

(Sárvár, Zalaegerszeg)

Feladatok

  • Egy vagy több projekt termelésének irányítása, új projekt bevezetésében részvétel
  • A gyártás előfeltételeinek ellenőrzése
  • Napi / heti termelési tervben foglaltak teljesítésének biztosítása az adott projekteken
    • Minőségi, technikai vagy teljesítménybeli eltérés esetén gyors és hatékony akciók hozása
    • Az elvégzett munkafeladat és a termelési adatok rögzítése, beszámolás a termelési managernek
    • A napi megbeszéléseken való részvétel, jelentés aktuális problémákról
  • Létszámgazdálkodás
  • Gyártáshoz használt anyagok teljeskörű kontrollja
  • Műszakvezetők, instruktorok, operátorok támogatása, tevékenységeik összehangolása
  • Az egyéni- és csoportteljesítmény folyamatos mérése és értékelése, visszajelzés a dolgozók felé
  • Termelékenységjavító és selejtcsökkentő projektekben való részvétel
  • Munkabiztonsági előírások és egyéb belső szabályok betartatása
  • Együttműködés az egyéb funkcionális osztályokkal

Elvárások

  • Műszaki mechanikai (villamossági) felsőfokú végzettség
  • Csapatvezetésben szerzett 3-5 év releváns tapasztalat
  • Rendszerorientált, strukturált gondolkodás
  • Projekt előkészítésben,bevezetésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség, problémamegoldásban szerzett jártasság
  • Magas stressztűrő képesség
  • Jó szervező kézség
  • Önálló, döntésképes, határozott személyiség
  • MS Office kiváló ismerete és alkalmazása
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • CTO-BTO termelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg vagy Sárvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el önéletrajzodat  E-mail cím megjelenítése  e-mail címre.

Kövess minket a Link megjelenítése-on!