www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.17.
Hirdetés azonosító: 1024626
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
PRODUCTION MANAGER / VALUE STREAM MANAGER - Automotive (LAV-236)

Feladatok:
  • A TERMELÉS és FOLYAMATMÉRNÖKSÉG irányítása (Autóipar, 200+ fő).
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevő képviselőjével az új termékekkel és a futó termékekben esetleg bekövetkező változásokkal kapcsolatban.
  • A csapat felelősségi körébe tartozó termékcsalád PÉNZÜGYI helyzetének folyamatos nyomon követése a controlling által szolgáltatott adatok alapján.
  • A vevőktől beérkező MINŐSÉGI REKLAMÁCIÓ esetén a minőségi mérnökök segítése annak megválaszolásában.
  • A felelősségi körébe tartozó szerszámokon és a gyártási folyamatba történő mindennemű beavatkozás dokumentált voltának folyamatos felügyelete.
  • ÚJ TERMÉk BEVEZETÉSE esetén a projektterv által meghatározott akciók előrehaladásának megfelelő biztosítása, azok adott határidőre és megkívánt minőségben való megvalósulásának felügyelete.
  • Vevői látogatás vagy audit esetén a TERMELÉSI OSZTÁLY képviselete.
  • Külső és belső AUDITOKON való részvétel, fejlesztő intézkedések bevezetése és nyomon követése (ISO/TS 16949).
  • Egyeztetés a logisztikával, gyártóegység vezetőkkel, folyamatmérnökökkel.
  • Szakmai segítség nyújtása a munkatársak részére.

Elvárások:
  • Főiskolai/egyetemi diploma (preferáltan GÉPÉSZMÉRNÖK).
  • Legalább 3-5 éves multinacionális gyártócégnél (AUTÓIPAR) szerzett Production Manager, termelési vezető, Value Stream Manager tapasztalat.
  • Műanyag FRÖCCSÖNTÉS (Injection molding) szerzett tapasztalat.
  • ISO/TS 16949 ismerete.
  • Kiváló vezetői képességek (200+ fő).
  • Lojalitás, megbízhatóság.
  • Folyékony ANGOL nyelvtudás.

Munkavégzés helye: Győr

Tech People LÁBLÉC