www.cvonline.hu

PRODUCTION MANAGER (Autóelektronikai gyártás)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 964605

Link megjelenítéseimages/editor/20080319130926.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk anyavállalata innovációban élenjáró, független autóipari csoport, amely 30 országban közel százezer főt foglalkoztat. A másfél évtizede működő magyarországi gyár több lépcsőben bővült, gyártókapacitása és létszáma jelentősen nőtt. A dinamikusan fejlődő gyártást korszerű kutatás-fejlesztési tevékenység alapozza meg. A bővítéssel létrehozott új önálló egységek irányítására tapasztalt és elkötelezett vezetőt keresünk az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A felelősségi körébe tartozó önálló gyáregységek irányítása, a gyáregységek optimális működésének biztosítása
  • A gyártóegységek mérnöki és termelési folyamatainak fejlesztése, optimalizálása
  • A gyáregységek szervezetének és működésének fejlesztése
  • Aktív közreműködés a stratégiai tervezésben, a gyáregységek operatív tervezésének irányítása
  • A termelési terv, a költségterv, a mennyiségi és minőségi célkitűzések teljesítése
  • A vállalati célokban meghatározott termelési, hatékonysági, minőségi és egyéb mutatók elérése, javítása
  • Munkaerő-tervezés, munkatársak kiválasztása
  • Rendszeres jelentések készítése, aktív részvétel a felsővezetői grémium munkájában
  • Minőségi problémák kezelése, a gyártás és a vevői kapcsolattartás területén foglalkoztatott minőségbiztosító mérnökök irányítása
  • Aktív részvétel a fejlesztési döntéshozatalban, új gyártások indításának koordinációjában
  • Folyamatoptimalizálás és a lean szemlélet megvalósítása a termelésben, új gyártástechnológiák, új szervezeti formák és korszerű gyártási módszerek alkalmazásával

ELVÁRÁSOK

  • Mérnöki diploma (gépészmérnök, villamosmérnök, gyártástechnológia, gyártásirányítás, mechatronika szakirány), MBA másoddiploma előny
  • Angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • Magasan automatizált, szerelési technológiát alkalmazó autóipari gyártásban szerzett hosszabb szakmai tapasztalat
  • Jelentős vezetési tapasztalat, felsővezetői tapasztalat előny
  • Elkötelezettség, magas személyes energia- és teljesítményszint
  • Stratégiai szemléletmód, célorientált, együttműködést támogató vezetési stílus

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Innovatív nemzetközi csoport, nagyvállalati környezet
  • Csapat-teljesítményt és egyéni sikereket egyaránt honoráló szervezet, innovatív, fejlődést ösztönző légkör
  • Vezetői juttatási csomag, vállalati gépkocsi

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Közép-Dunántúl

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PRODUCTION MANAGER (Autóelektronikai gyártás), Közép-Dunántúl

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678