www.cvonline.hu

PRODUCTION LEADER

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 840110

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!

Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

 A Flextronics International Kft. zalaegerszegi gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Egy vagy több projekt termelésének irányítása, új projekt bevezetésében részvétel
  • A gyártás előfeltételeinek ellenőrzése
  • Napi / heti termelési tervben foglaltak teljesítésének biztosítása az adott projekteken
  • Minőségi, technikai vagy teljesítménybeli eltérés esetén gyors és hatékony akciók hozása
  • Az elvégzett munkafeladat és a termelési adatok rögzítése, beszámolás a termelési managernek
  • A napi megbeszéléseken való részvétel, jelentés aktuális problémákról
  • Létszámgazdálkodás
  • Gyártáshoz használt anyagok teljeskörű kontrollja
  • Műszakvezetők, instruktorok, operátorok támogatása, tevékenységeik összehangolása
  • Az egyéni- és csoportteljesítmény folyamatos mérése és értékelése, visszajelzés a dolgozók felé
  • Termelékenységjavító és selejtcsökkentő projektekben való részvétel
  • Munkabiztonsági előírások és egyéb belső szabályok betartatása
  • Együttműködés az egyéb funkcionális osztályokkal

Elvárások

  • Műszaki mechanikai (villamossági) középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Csapatvezetésben szerzett 2-3 év releváns tapasztalat
  • Rendszerorientált, struktúrált gondolkodás
  • Project előkészítésben,bevezetésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség, problémamegoldásban szerzett jártasság
  • Magas stressztűrő képesség
  • Jó szervező kézség
  • Önálló, döntésképes, határozott személyiség
  • MS Office kiváló ismerete és alkalmazása
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi linken keresztül hozzánk.