www.cvonline.hu

Product Specialist

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2013.11.20.
Jelentkezési határidő: 2014.06.17.
Hirdetés azonosító: 697490
lejárt

Medical Device partnerünk megbízásából keresünk Product Specialist munkatársat ultrasound systems vonalra Magyarország területére budapesti központtal.

A leendő munkatárs feladata a vállalat termékeinek képviselete, értékesítése, új ügyfelek felkutatása, régi kapcsolatok ápolása, illetve az adott termékkör mélyreható ismeretének fényében az üzleti partnerek segítése akár technikai és felhasználói kérdésekben.

Az ideális pályázó felsőfokú végzettség mellett rendelkezik direkt értékesítői tapasztalattal ulrasound systems vonalon, mindemellett üzleties felfogás és jó kommunikációs kézség jellemzi. Dinamikus, ambiciózus jelöltek pályázatát várjuk akik minimum társalgási szinten beszélnek angol nyelven.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, önéletrajza online feltöltésével jelentkezzen a pozícióra.
Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...