www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1000011
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Megbízónk nagy presztízsű nemzetközi és hazai partnerekkel, startup szellemiségű termékekkel és kreatív megoldásokkal dolgozó agilis fejlesztő cég.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
PRODUCT OWNER/ÜZLETI ELEMZŐ (GYJS)

Feladatok:
  • Kommunikálni az Ügyfelekkel
  • Szakértőként részt venni online projektekben
  • UML specifikációkat, rendszerterveket, pályázati anyagokat készíteni az üzleti igények alapján
  • Java alapú webalkalmazások és portálok fejlesztését irányítani
  • Folyamatosan és kimutathatóan fejlődni, belső képzések sikeres elvégzése
  • Felkutatni, kipróbálni a legmodernebb technológiákat

Elvárások:
  • Rendszertervezői, projektvezetési valamint mérnöki tapasztalat
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség
  • Elhivatottság a hosszú távú és megbízható megoldások iránt
  • Empátia, jó tárgyalási készség
  • Webes technológiák alapos ismerete
  • Szoftverfejlesztői előélet, tapasztalat Java, PHP, SQL nyelven
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú informatikai / villamosmérnöki végzettség vagy ennek megfelelő tapasztalat

Előny:
  • UML tervező ismeret és modellezési tapasztalat
  • Pénzintézetnél vagy telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • Munkavégzés Agilis (Scrum) környezetben vagy projektmenedzser képesítés
  • A legmodernebb Social/Cloud/noSQL IT trendeket és rendszerek ismerete
  • Tervezési gyakorlat nagyvállalati architektúrák terén
  • UI és UX érzék
  • Java Enterprise vagy más Webes frontend tapasztalat
  • Irányítási módszertanok ismerete
  • Aktív részvétel magyar vagy nemzetközi szakmai közösségekben
  • JIRA, Subversion használata

Kezdés: Akár azonnal
Juttatás: versenyképes
Jogviszony: teljesidős, munkaviszony
Munkavégzés helye: Budapest, XII.ker.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió