www.cvonline.hu

Product Owner

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.08.28.
Jelentkezési határidő: 2015.09.08.
Hirdetés azonosító: 963400
lejárt

Product Owner - Android, iOS alkalmazásfejlesztés

Product Owner pozícióra keresünk jelenleg egy új kollégát magyarországi partnercégünkhöz.

A leendő feladatok az alábbiak:
• Mobil alkalmazásfejlesztési (Android, iOS) projektek Agilis szemléletű vezetése
• A fejlesztői és az üzleti oldal szakmai képviselete
• Új funkció-, alkalmazás- és üzletfejlesztési lehetőségek felkutatása
• Üzletfejlesztésben való aktív részvétel
• Az alkalmazott projektmenedzsment módszer koordinálása, események szervezése, dokumentáció előállítása, adminisztráció
• Backlogok kezelése
• A fejlesztői csapat támogatása a feladatok tisztázásával és priorizálásával
• Aktív részvétel az ajánlatadásokban

Téged keresünk, ha az alábbiak jellemzőek Rád:
• Mobil alkalmazásfejlesztési projekteken szerzett fejlesztői és PM, PO tapasztalat (Android, iOS)
• Erős technológiai háttér (szoftverfejlesztés, mobil alkalmazásfejlesztés)
• Projektvezetési tapasztalat
• Agilis szemlélet és módszerek ismerete (Scrum, Kanban)
• Lean Startup szemlélet alkalmazása
• Folyékony Angol nyelvtudás
Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a szakmai önéletrajzodat a honlapunkon keresztül.
Munkavégzés helye: Budapest