www.cvonline.hu
Product Owner
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.09.11.
Jelentkezési határidő: 2015.09.18.
Hirdetés azonosító: 958530
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Partnerünk üzletfejlesztési üzletágának Mobil alkalmazásfejlesztői csapatába keresünk kereskedői attitűddel bíró Product Ownert.
Feladatok:
- Új és már futó mobil alkalmazásfejlesztési (Android, iOS) projektek teljes körű, agilis szemléletű vezetése
- Termék víziók megalkotása és az üzleti érték szállítás menedzselése
- Új funkció-, alkalmazás- és üzletfejlesztési lehetőségek felkutatása
- Jó kapcsolat kialakítása az ügyfelekkel, új kapcsolatok építése
- Közreműködés az üzletfejlesztésben
- Az alkalmazott projektmenedzsment módszer (Scrum, Kanban, waterfall) szerinti feladatok elvégzése, koordinálása, események szervezése, dokumentáció előállítása, adminisztráció
- Specifikációk elkészítése, backlogok kezelése
- A fejlesztői csapat támogatása a feladatok tisztázásával és priorizálásával
- Részvétel az ajánlatadásokban
- Az alkalmazott módszerek folyamatos fejlesztése

Követelmények
- Önálló, proaktív munkavégzés
- Tág látókör, nyitottság, fejlődő szemlélet (growth mindset)
- Törekvés a szakmai kiválóságra
- Mobil alkalmazásfejlesztési projekteken szerzett fejlesztői és PM, PO tapasztalat (Android, iOS)
- Erős technológiai háttér (szoftverfejlesztés, mobil alkalmazásfejlesztés)
- Projektvezetési tapasztalat
- Agilis szemlélet és módszerek ismerete (Scrum, Kanban)
- Lean Startup szemlélet alkalmazása

-Versenyképes fizetés
- Fejlődési lehetőség
- Kiváló csapat

Kategória
IT / Informatika
Régió